TERAPIE  I TERAPEUCI TITUM

 

 Lp.

Nazwisko i Imię

 Telefon

 

Godziny prowadzenia zajęć

 

 

INDYWIDUALNA TERAPIA  ZAJĘCIOWA I PEDAGOGICZNA

 

1.                   

Magdalena Lenkiewicz

tel. 663 837 768

Wt. 15:30 – 20:00 Pt. 15:30 – 20:00

2.                   

Karolina Małek

tel. 505 769 523

Pon. 16:00 – 19:00 Śr. 17:00 – 19:00

3.                   

Aleksandra Motyl

tel. 660 464 775

Pon. 8:00 – 10:30  (V, VII, VIII, X, XII, II)

        12:00 – 13:00  (IV, VI, IX, XI, I, III)

Wt.  11:00 – 11:30 (V, X, XII, II)

        12:15 – 12:45 (IV, VI, VII, VIII,IX,I, III)

        16:00 – 19:30

Śr.    8:30 – 9:30; 12:30 – 17:00, 17:30 – 19:30

Czw. 11:15 – 11:45 (V, X, XII, II)

         12:00 – 12:30 (IV,VI, VII, VIII,IX,XI, I, III)

         15:00 – 16:00 (IV, VI, VII, VIII, IX, XI, I, III)

         16:00 – 19:00

4.                   

Beata Regulska

tel. 517 170 302

Śr. 15:30 – 20:00

5.                   

Monika Szostek

tel. 667 340 786

Pon. 17:00 – 19:30 Śr. 15:00 – 18:30 Pt. 14:00 – 18:30

6.                   

Katarzyna Welc

tel. 668 126 177

Czw. 13:00 – 18:00 (13:00 – 17:30 co 2 tyg.)

7.                   

Agnieszka Winiarska

tel. 607 397 466

Wt. 15:30 – 18:00 Czw. 15:30 – 17:00

 

INDYWIDUALNA TERAPIA LOGOPEDYCZNA I NEUROLOGOPEDYCZNA

 

8.                   

Aneta Czarnecka- Gierczak

tel. 503 686 945

Pon. 16:00 – 19:00 Śr. 15:30 – 19:30 Pt. 15:30 -18:00

9.                   

Małgorzata Delmanowicz

tel. 697 973 691

Wt. 16:00 – 19:00

10.                

Magdalena Gomułka

tel. 723 100 123

Czw. 17:00 – 18:30 Pt. 17:00 – 18:00 Sob. 8:00 – 14:30

11.                

Monika Inglot

tel.609 346 003

Pon. 14:30 – 19:30 Wt. 14:30 – 19:30 Śr. 14:30 – 19:30

12.                

Martyna Iwińska – Gotkowska

tel. 887 770 030

Pon. 15:00 – 20:00 Wt. 16:00 – 20:00 Śr. 8:00 – 10:00 Czw. 7:00 – 12:00

13.                

Joanna Kluczniak

tel.788 005 880

Pon. 12:00 – 16:00 Śr. 14:30 – 18:30 Czw. 14:00 – 17:00

14.                

Aneta Lew- Koralewicz

tel. 510 279 058

Pon. 7:00 – 15:00  Pt. 9:00 – 17:00

15.                

Ewa Łobaza

tel. 663 088 607

Wt. 15:00 – 19:30 Czw. 15:00 – 17:30

16.                

Marzanna Przystałowska

tel. 606 884 294

Czw. 13:00 – 18:30 Sob. 8:30 – 14:00

17.                

Barbara Szpirak – Dec

tel. 784 097 477

Śr. 7:30 – 10:30  Pt. 7:30 – 12:30

18.                

Teresa Wiktor

tel. 606 975 354

Pon. 8:00 – 10:00 Śr. 14:30 – 17:30 Pt. 13:00 – 18:00

 

INDYWIDUALNA TERAPIA BIOFEEDBACK

 

19.                

Magdalena Kobylarz

tel.696 821 592

Wt. 10:00 – 15:00 Śr. 10:00 – 15:00 Pt. 10:00 – 16:00

20.                

Wiktor Teresa

tel. 606 975 354

Pon. 10:00 – 16:00  Czw.. 12:00 – 16:00

 

INDYWIDUALNA TERAPIA METODĄ CASTILLO MORALESA

 

21.                

 

 

Małgorzata  Iwińska- Gotkowska

tel. 609 127 559

Pon. 7:00 – 12 / 7:00 – 8:00 i 12:00 – 15:00

Wt. 7:00 – 12:00/ 7:00 – 8:00 i 12:00  -16:00

Śr.   7:00 – 8:00

Czw. 8:00 – 12:00 /12:00 – 16:00

 

 

 

INDYWIDUALNA TERAPIA METODĄ PADOVAN

 

22.               sxx

Małgorzata  Iwińska- Gotkowska

tel. 609 127 559

 

Czw. 16:00 -19:00

 

INDYWIDUALNA TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

23.                

Kamila  Augustyniak

tel. 530 862 379

Czw.  15:00 – 19:30

24.                

Aneta Bańka

tel. 726 533 197

Pon. 14:30 – 19:30 Wt. 14:30 – 18:00 Śr. 14:30 – 19:30

25.                

Magdalena Hadaj

tel. 721 334 126

Śr. 8:00 – 13:00 Pt. 9:00 10:00; 11:00 – 13:00 
Sob. 10:00 – 14:00

26.                

Monika Kieca – Bialik

tel. 506 942 117

Pon. 15:00 – 19:00  Pt.  15:00 – 19:30

27.                

Dorota Krymska – Filip

tel. 501 045 880

Wt. 16:00 – 19:30

28.                

Sabina Martynuska

tel. 509 356 854

Czw. 7:00 – 11:30   Pt. 12:00 – 16:30

29.                

Agata Pelc

tel. 694 654 386

Pon. 15:00 – 20:00 Śr. 14:00 – 16:00; 17:00 – 20:00
Czw. 14:00 – 20:00 Pt. 12:00 – 20:00 Sob. 7:30 – 16:00

30.                

Joanna Sokołowska – Jachyra

tel. 510748620

Pon. 8:00 – 12:00  Pt. 12:00 –16:00

 

INDYWIDUALNA TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

 

31.                

Katarzyna Domaradzka

tel. 608 414 723

Pon. 15:30 – 18:00 Wt. 15:30 – 19:00

32.                

Aneta Gąsiorowska

tel. 793 494 032

Sob. 8:00 – 16:00

33.                

Lucyna Gierlicka

tel. 609 696 169

Pon. 15:00 – 18:30 Śr. 15:00 – 19:00 Sob.  8:00 – 12:00

34.                

Maria Głowik

tel. 509 674 480

Pon. 18:00 – 20:00 Wt. 18:30 – 20:00 Pt. 18:30 – 19:30

35.                

Agnieszka Horodecka

tel. 725 185 389

Czw. 8:30 – 13:00

36.                

Katarzyna Kawalec

tel. 604 680 133

Pon.  15:00 – 18:00  Wt. 15:00 – 18:00  Śr. 15:00 – 18:00

37.                

Magdalena Kornalska

tel. 663742682

Czw. 15:00 – 19:00

38.                

Maria Piątek

tel. 604 663 518

Śr. 14:00 – 20:00  Czw. 14:00 – 19:00 Pt. 13:30 – 19:30    

Sob. 7:00 – 14:30

39.                

Anna Rość

tel. 729 995 826

Czw. 13:00 – 19:00  Pt. 13:00 – 19:00

40.                

Aleksandra Świdrak

tel. 504 725 877

Pon. 11:00 – 12:00 co 2 tyg. Śr. 8:00 – 10:00 co 2 tyg.
Czw. 8:00 – 13:00 Pt. 12:00 – 13:00(co 2 tyg.);13:00 – 18:30

41.                

Karolina Tyczyńska

tel. 511 448 100

Wt. 8:00 – 12:00 Pt. 8:00 – 12:00

42.                

Tomasz Tyczyński

tel. 797 384 282

Pon. 7:00 – 12:00 Wt. 8:00 – 12:00 Czw. 7:00 – 11:00

43.                

Marta Włoch

tel. 668 507 022

Wt. 14:00 – 19:00

44.                

Adrianna Zduń

tel. 510 057 734

Śr. 7:30 – 11:30

 

INDYWIDUALNA REHABILITACJA RUCHOWA + VIOFOR

 

45.                

Agnieszka Bober

tel. 607 453 473

Pon.  15:00 – 19:00 Pt. 12:30 – 14:30

46.                

Anna Dmitrzak

tel. 607 276 744

Śr. 15:00 – 19:00  Czw. 8:00 – 10:00  Sob. 8:00 – 12:00

47.                

Agnieszka Goclan

tel. 784 028 550

Pt.  12:00 – 18:00

48.                

Paulina Kret

tel. 694 754 180

Śr. 14:30 – 15:000 (co 2 tyg.) Czw. 17:30 – 19:30 (18:00 – 19:00 co 2 tyg.)  Pt. 9:00 – 10:00 (co 2 tyg.)

49.                

Ewa Stanek

tel. 510 334 657

Śr.  11:30 – 16:30 

50.                

Jadwiga Świąder

tel. 609 609 254

Wt. 14:30 – 19:30  Śr. 7:30 – 11:00 Czw. 14:30 – 18:30

51.                

Katarzyna Wodecka

tel.506 345 576

Wt. 10:00 – 14:00 Śr. 10:00 – 18:00 Czw. 10:00 – 18:00 Pt. 10:00 – 11:00

52.                

Mariusz Wodecki

tel. 793 419 668

Pon. 14:00 – 19:30

53.                

Adrianna Zduń

tel. 510 057 734

Wt. 15:30 – 20:00   Śr. 14:30 – 20:00

 

 

INDYWIDUALNA TERAPIA MASAŻEM

 

54.                

Małgorzata Wiktor

tel. 576 392 222

Pon. 15:00 – 17:00 Wt. 15:00 – 17:00 Śr. 15:00 – 17:00

Czw. 15:00 – 17:00 Pt. 15:00 – 17:00

55.                

Mariusz Wodecki

tel. 793 419 668

Pon. 8:00 – 11:30 Wt. 8:00 – 11:30 Śr. 8:00 – 11:30

Czw. 8:00 – 11:30 Pt. 8:00 – 11:30

 

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA HIPOTERAPII

 

56.                

Stadnina Koni Palomino

Paulina Hałys – Urban

tel. 512 253 250

 

Wt. 12:00 – 20:00  Czw. 12:00 – 20:00 Pt. 8:30- 9:30, 12:00 – 20:00 (Chmielnik 661a)

 

INDYWIDUALNA TERAPIA WZROKU

 

57.                

Agata Bocheńska

tel. 692 440 836

Wt. 11:00 – 13:00 Czw. 8:00 – 18:00 Pt.  11:00 – 13:00

 

 

INDYWIDUALNA TERAPIA TAKTYLNA

 

58.                

Katarzyna Domańska

tel. 509 577 522

Czw. 17:00 – 19:00  Pt.16:00 – 20:00

59.                

Anna Kulikowska

tel. 796 969 850

Pt. 15:30 -20:00

60.                

Krzysztof Łoboś

tel. 696 875 822

Pon. 15:30 – 19:30

61.                

Krzysztof Wątorek

tel. 662 826 098

Wt. 15:30 – 20:00 Czw. 15:30 – 19:30 Sob. 8:00 – 13:00

 

 

INDYWIDUALNA TERAPIA RĘKI

 

62.                

Barbara Drożańska

tel. 503 862 301

Pon. 15:00 – 20:00  Wt. 15:00 – 20:00  Pt. 15:00 – 17:00 (15:00 – 20:00 co 2 tyg.)

INDYWIDUALNA TERAPIA POZNAWCZO – BEHAWIORALNA

63.                

 

Joanna Sokołowska – Jachyra 

tel. 510 748 620

Pon. 14:00 – 20:00

Pt. 11:00 – 12:00

 

INDYWIDUALNA TERAPIA METODĄ S. MASGUTOWEJ

 

64.

 

 

Jadwiga Świąder

tel. 609 609 254

Śr. 11:00 – 12:00  Pt. 14:30 – 18:30

 

INDYWIDUALNA TERAPIA MIKROPOLARYZACJI MÓZGU

 

 

65.

 

Magdalena Kobylarz

 

tel. 696 821 592

 

Pon. – Pt. 7:00 – 10:00

 

 

ELEKTROSTYMULACJA

 

66.

Katarzyna Wodecka

tel. 506 345 576

   Pon. – Pt. 8:00 – 10:00

 

 

ZAJĘCIA GRUPOWE

 

67.

Grupowe zajęcia
terapii zajęciowej

Agnieszka Winiarska

tel. 607 397 466

Wt.   18:00 – 19:00

68.

Grupowe
zajęcia muzykoterapii

Beata Kraszewska- Bartusik

tel. 662 255 353

Pon. 16:30 – 19:30

Sob. 8:00 – 15:00

69.

Grupowe zajęcia

dogoterapii

Barbara Urban

 

tel. 694 396 582

  Śr.  14:30 – 16:30(co dwa tyg.)

70.

Grupowe
zajęcia karate
Piotr Ramot

tel. 605 828 755

Pt. 16:30 – 18:30

71.

Grupowe
zajęcia taneczne

Monika Martyniak – Mędlowska

tel. 502 449 963

Czw. 17:00 – 19:00

72.

Grupowy trening umiejętności społecznych

Beata Kozak

Klaudyna Machowska

 

 

tel.691 820 629

tel. 733 887 845

 

Sob. 9:00 – 15:00 

73.

Grupowa terapia przez zabawę

Beata Kozak

Anna Przyszlak

 

 

tel. 691 820 629

tel. 601 191 086

 

Wt. 15:00 – 18:00

74.

Grupowe zajęcia sportowe

Agata Goska

 

tel.503 690803

 

Śr. 16:00 – 18:00

 

 

 

MAŁE WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ

 

75.

 

Teresa Smyk

 

tel. 609 313 233

Pt. 16:00 – 18:00

 

 

 

INDYWIDUALNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DLA RODZICÓW

 

76.

Klaudyna Machowska

tel. 733 887 845

Sob. 15:00 – 16:00

77.

Sabina Martynuska

tel.509 356 854

Pt. 16:30 – 18:30

78.

Magdalena Hadaj

tel. 721 334 126

Pt. 10:00 – 11:00