TERAPIE  I TERAPEUCI TITUM

 

Lp

Nazwisko i Imię

Telefon

Godziny/miejsce prowadzenia zajęć

 

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA  TERAPII PEDAGOGICZNEJ I ZAJĘCIOWEJ

 

1.                   

Aleksandra Motyl

tel. 660 464 775

Pon. 8:30 – 10:00 (IX, XI, I, III) 12:00- 13:30 (X, XII, II)

Wt.  11:00-11:30 (IX, XI, I, III)  16:00-18:30, 12:00-12:30 (X, XII, II),  15:00-16:00, 16:30 – 18:30

Śr.   8:00-9:30, 12:30 – 19:00 ( co drugi tydzień do 20:00)

Czw. 11:00-11:30 (IX,XI,I,III) 16:00-19:00

12:30-13:00 (X, XII, II) 16:00-19:00

2.                   

Joanna Kluczniak

tel. 788 005 880

Śr. 15:00 – 19:30    

Czw. 15:00 – 19:30 

Pt. 15:00 – 19:30

3.                   

Paulina Pas

tel. 505 831 177

Śr.    17:00 – 19:00 

Czw. 16:00 – 20:00

4.                   

Katarzyna Welc

tel. 668 126 177

Czw. 13:00 – 18:00

5.                   

Karolina Małek

tel. 505 769 523

Pon. 15:30-19:30

 

TERAPIA LOGOPEDYCZNA I NEUROLOGOPEDYCZNA

 

6.                   

Małgorzata Delmanowicz

tel. 697 973 691

Wt. 16.00 – 19.00

7.                   

Monika Inglot

 

tel.609 346 003

Pon. 14:30 – 19:30  

Wt.  14:30 – 19:30   

Śr. 14:30 – 19:30

8.                   

Aneta Lew- Koralewicz

tel. 510 279 058

Pon. 7:00 – 15:00   

Pt.    9:00 – 17:00

9.                   

Ewa Łobaza

tel. 663 088 607

Wt.  15:00 – 20:00 

Czw. 14:30-17:30

10.               

Barbara Szpirak – Dec

tel. 784 097 477

Śr.    7:30 – 10:30 

Pt.     7:30 – 12:30

11.               

Małgorzata Szarek- Ziobro

tel. 660 689 255

Pon. 15:30 – 20:00 

Śr.    15:00 – 20:00 

Czw. 7:00 – 13:00

12.               

Teresa Wiktor

tel. 606 975 354

Wt.  8:00 – 10:00    

Śr.   14:00 – 18:00   

Pt.   14:00 – 18:00

 

BIOFEEDBACK

 

13.               

Magdalena Kobylarz

tel.696 821 592

Wt. 10:00 – 15:00 

Śr. 10:00 – 15:00  

Pt. 10:00 – 15:00

14.               

Ewa Daniszewska

Tel. 690 656 514

Czw.16:00-19:00   

Sob. 8:00 – 16:00

15.               

Aleksandra Duda

Tel. 691 023 540

Pon. 16:00 – 18:00

Śr. 15:00 – 17:00

 

TERAPIA METODĄ CASTILLO MORALESA

 

16.               

 

 

Małgorzata  Iwińska- Gotkowska

tel. 609 127 559

Pon. 7:00 – 8:00  i 12:00 – 15:30

         lub 7:00 – 8:00 i 8:00 – 12:00

Wt. 7:00 – 8:00 i 12:00 – 19:00

        lub 7:00 – 8:00 i 8:00 – 12:00 i 16:00 – 19:00

Śr. 7:00 – 10:00 lub 14:00 – 15:00

Czw.  12:00 – 14:00 i 15:00 – 16:00

           lub 8:00 – 12:00

 

TERAPIA METODĄ PADOVAN

 

17.               

Małgorzata  Iwińska- Gotkowska

tel. 609 127 559

Czw. 14:00 – 15:00 i 16:00 – 20:00 (XI, I, III)

 16:00 – 20:00 (X, XII, II)

 

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

 

18.               

Beata  Machniak

tel. 795 404 477

Pon.  14:00 – 17:30   

Śr. 8:00 – 10:00

19.               

Kamila  Augustyniak

tel. 530 862 379

Wt. 15:30 – 19:30    

Czw.  15:30 – 19:00

20.               

Agnieszka Lorentz

tel. 504 285 152

Sob. 8:00 – 13:00

21.               

Sabina Martynuska

 

tel. 509 356 854

Czw. 7:00 – 12:30  

Pt.   13:30 – 17:30

22.               

Jadwiga Ziemba

 

tel. 663 929 099

Pon. 15:30 – 19:30 

Wt.  15:30 – 20:00

23.               

Monika Kieca – Bialik

tel. 506 942 117

Pon. 15:00 – 19:00 lub 15:00 – 19:30

Pt. 15:00 – 19:00 lub 15:00 – 19:30

24.               

Joanna Sokołowska – Jachyra

tel. 510 748 620

Pon. 8:00 – 12:00 

Wt. 10:00-12:00  (co 2 tyg.)

Śr. 14:00 – 17:00 ( co 2 tyg.)  

Pt. 12:00– 16:00

25.               

Aleksandra Duda

Tel. 691 023 540

Pon. 18:00 – 19:00 

Śr. 17:00 – 18:30

 

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

 

26.               

Anna Wasińska

tel. 793 909 245

Czw. 14:30 – 16:00   

 Pt.  11:00 – 12:30

27.               

Lucyna Gierlicka

tel. 609 696 169

Pon. 15:00 – 18:30 

Śr. 15:00 – 18:30 

Sob.  8:00 – 11:30

28.               

Katarzyna Kawalec

tel. 604 680 133

Pon. 15:00 – 20:00

Śr.    15:00 – 20:00

29.               

Marta Włoch

tel. 668 507 022

Wt.   14:00 – 19:00

30.               

Magdalena Kornalska

tel. 663 742 682

Czw. 15:00 – 19:00

31.               

Maria Piątek

tel. 604 663 518

Wt. 14:00 – 20:00

Pt. 14:00 – 20:00    

Sob. 7:00 – 14:00

32.               

Maria Głowik

tel. 509 674 480

Czw. 15:30 – 19:30

33.               

Karolina Tyczyńska

tel. 511 448 100

Pon. 7:00 – 11:00

Wt. 9:00 – 10:00

Pt. 13:00 – 18:00

 

34. 

Tomasz Tyczyński

tel. 797 384 282

Czw. 16:00 – 19:00

 

REHABILITACJA RUCHOWA + VIOFOR

 

35.               

Agnieszka Bober

tel. 607 453 473

Pon.  15:00 – 19:00   

Pt. 12:00 – 14:00 (14:30)

36.               

Katarzyna Gmur

tel. 509 233 564

Pon.  8:00 – 12:00     

Czw. 8:00 – 13:00

37.               

Agnieszka Goclan

tel. 784 028 550

Pt. 12:00 – 18:00

38.               

Ewa Stanek

tel. 510 334 657

Śr. 12:00 – 16:00 

Czw. 12:30 – 14:30

39.               

Jadwiga Świąder

tel. 609 609 254

Wt. 14:30 – 20:00 

Czw. 14:30 – 20:00  

Pt. 14:30 – 20:00

40.               

Adrianna Zduń

tel. 510 057 734

Wt. 16:30 – 20:00  

Śr. 16:30 – 20:00  

Sob. 09:30 – 13:30

41.               

Mariusz Wodecki

tel. 793 419 668

Pon.  14:30 – 19:30

42.               

Katarzyna Wodecka

tel.506 345 576

Śr. 14:00 – 20:00

Czw. 14:00 – 20:00

Pt. 14:00 – 20:00 (co drugi tydzień)

43.               

Dorota Wilkoszewska

Tel. 793 321 041

Sobota 7:30 – 11:00

 

MASAŻ

 

44.               

Mariusz Wodecki

tel. 793 419 668

Wt.    14:30 – 15:00  i 17:00 – 19:30

Śr. 14:30 – 17:00

Czw. 14:30 – 17:00    

Pt. 14:30 – 17:00

 

ZAJĘCIA GRUPOWE

 

45.               

Grupowe zajęcia
Weronika Sherborne
Mariusz Wodecki

tel. 793 419 668

Wt.   15:00 – 17:00

46.               

Grupowa
terapia zajęciowa

Karolina Małek

tel. 505 769 523

Wt. 17:00 – 19:00

Czw. 15:00 – 17:00

47.               

Grupowe
zajęcia muzykoterapii

Beata Kraszewska- Bartusik

tel. 662 255 353

Pon.   16:30 – 19:00

Sob.   08:00 – 15:00

48.               

Grupowa

Dogoterapia

Małgorzata Głubisz

tel. 508 355 451

Śr.     14:30 – 16:30

Pt.     15:00 – 17:00

49.               

Grupowe
zajęcia karate
Piotr Ramot

Tel. 605 828 755

Pt. 16:30 – 18:30

50.               

Grupowe
zajęcia taneczne

Grzegorz Pittner

tel. 600 267 065

Czw. 17:00 – 19:00

 

51.               

Grupowe

zajęcia na basenie

Agata Pacuła

tel. 660 026 742

Sob.  14:00 – 15:00

52.               

Grupowy Trening Umiejętności społecznych

Dorota Czechowicz

Beata Kozak

tel. 665 453 360

tel.691 820 629

Sob. 9:00 – 14:00 

53.               

Grupowe zajęcia sportowe

Agata Goska

tel.503 690803

Czw.    15:30 – 17:00

 

HIPOTERAPIA

54.               

Ośrodek Jeździecki Janiowe Wzgórze                                    Gabriela Lewandowska

tel. 665 700 149

Pon.   – Pt. : 15:00 – 19:00 (Janiowe Wzgórze)

 

 

TERAPIA WZROKU

55.               

Agata Bocheńska

tel. 692 440 836

Pon. 8:00 – 10:00

Wt. 16:00 – 18:00

Pt. 8:00 – 18:00

 

INDYWIDUALNA TERAPIA TAKTYLNA

56.               

Anna Kulikowska

tel. 796 969 850

Pt. 15:30-20:00

57.               

Beata Regulska

tel. 517 170 302

Śr.   15:00 – 19:30

58.               

Katarzyna Domańska – Różycka

tel.509 577 522

Czw. 17:00-18:30    

Pt. 16:00 – 19:30

 

TERAPIA RĘKI

 

59.               

Barbara Drożańska

tel. 503 862 301

Pon. 15:00 – 20:00    

Wt. 15:00 (15:30) – 20:00

Pt.    15:00 (15:30) – 20:00 co drugi tydzień

 

MAŁE WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ

 

60.

Teresa Smyk

 

tel. 609 313 233

 

Pt. 16:00 – 18:00

 

 

INDYWIDUALNE WSPARCIE DLA RODZICÓW

 

61.               

Kamila Augustyniak

tel. 530 862 379

Wt. 19:30 – 20:30

62.               

Jadwiga Ziemba

Tel.663 929 099

Wt. 19:30 – 20:30

 

 

INDYWIDUALNA TERAPIA POZNAWCZO – BEHAWIORALNA

63.               

Joanna Sokołowska – Jachyra 

tel. 510 748 620

Pon. 14:00 – 20:00

Wt. 12:00 – 15:00 (co 2 tyg.)

Śr. 17:00 – 18:0 (co 2 tyg.)

Pt. 11:00 – 12:00

 

TERAPIA METODĄ S. MASGUTOWEJ

64.               

Jadwiga Świąder

tel. 609 609 254

Pon. 14:30 – 20:00

Śr. 17:30 – 19:30

 

DIAGNOSTYKA POTRZEB DZIECKA

65.               

Małgorzata Iwińska – Gotkowska

tel. 609 127 559

Wt. 19:00 – 20:00

Śr. 14:00 – 15:00

 

MIKROPOLARYZACJA MÓZGU

 

66.

 

Magdalena Kobylarz

 

tel. 696 821 592 Pon. – Pt. 7:00 – 10:00